Hay, L.L. - Volite svoje tijelo

voliteVodič uz koji ćete zavoljeti i naučiti cijeniti svoje tijelo

Svaki dio vašega tijela počet će funkcionirati
besprijekorno kao skladna cjelina. Uočit ćete
da nestaju bore, da vam je tjelesna težina idealna
i čak da vam se popravilo držanje.

Louise L. Hay

U ovom sjajnom vodiču Louise L. Hay upoznaje vas s pedeset i četiri afirmacije uz pomoć kojih ćete svome tijelu osigurati ljepotu, zdravlje i sreću. Ako u cijelosti niste zadovoljni nekim dijelom svoga tijela, ponavljajte odgovarajuću afirmaciju svakodnevno, sve dok ne postignete željeni pozitivan rezultat.
 Louise L. Hay metafizička je predavačica i učiteljica te autorica brojnih uspješnica iz područja samopomoći.Već desetljećima pomaže milijunima ljudi da otkriju i iskoriste puni potencijal svojih kreativnih moći za osobni razvoj i samoiscjeljenje.