Cole, K. - Zlodjela u zimskoj noći

zlodjelaBowena MacRievea iz klana Lykae skoro je dotukao gubitak žene koja mu je bila suđena. Nemilosrdni ratnik je postao još hladniji i nijednu nije primao u svoj krevet – sve dok mu fatalan susret s neprijateljicom Mariketom Očekivanom ponovno ne razbukta najmračnije žudnje. Kad se mračne sile ujedine protiv nje, gorštak će upotrijebiti svu svoju snagu i vještinu da ju održi na životu. Mari je trenutno lišena svojih moći i prisiljena potražiti sklonište kod zakletog protivnika. Kružile su glasine da nitko ne može smekšati Bowenovo okrutno srce, ali između njih se uskoro rasplamsa strast. Iako je njihov zajednički budući život nemoguć, ona se boji da ju on neće tek tako pustiti. Ako pobijede zlo koje ih okružuje, može li Mari odbiti Bowena koji traži njenu dušu i tijelo – ili će sve riskirati zbog svog divljeg zaštitnika?