Reed, J.C. - Sačuvaj ljubav

sacuvajBrooke Stewart nije bila zaljubljena dok nije upoznala Jetta: zelenookog, zavodljivog, metar i devedeset visokog boga seksa. Muškarca kojemu se predala. Muškarca koji ju je povrijedio samo kako bi iznova mogao osvojiti njezino srce. Seksi, zgodan i bahat, Jett Mayfield zna da je pronašao ženu svog života. Brooke je posebna i on će dati sve od sebe da ju zadrži u svom krevetu. Njihova budućnost čini se blistavom, ali samo dok ih prošlost ne sustigne i mračne tajne zaprijete uništenjem njihovih života. Ubrzo će shvatiti da voljeti znači izgubiti i da su neke odluke teže od drugih. Kad se sve počne rušiti, mogu li se pogreške popraviti?Posljednji nastavak zavodljive i vruće trilogije začinjene mnogim tajnama, a cijela trilogija osvojila je srca čitateljica širom svijeta.