Dujmović T. - Hrvatska u raljama djece komunizma

hrvatskauNajnovija knjiga novinara i publicista Tihomira Dujmovića donosi detaljnu analizu dosadašnje vlasti kukuriku koalicije i mandata aktualnog Predsjednika.

Kako piše Nino Raspudić u recenziji: "Dujmovićeva nova knjiga obračun je bez rukavica s „Djecom komunizma" i podignut će puno, prije svega „crvene prašine".

Skenirajući ovu vlast doslovno od prvog dana, analizirajući sve njihove afere i ključne poteze, Dujmović u knjizi kako piše drugi recenzent dr. Goran Marić zapravo, "skalpelski razotkriva političke klase, njihovo skromno znanje i svu moralnu sakatost".

Treći recenzent. Dr. Andrija Hebrang u recenziji između ostaloga donosi: "Najnovije djelo Tihomira Dujmovića je knjiga istine o Hrvatskoj. Daje odgovor na pitanje koje nam često postavljaju strani političari, kako je moguće da pobjednička Hrvatska iz devedesetih padne na političko, ekonomsko i moralno dno!"Na jedva nešto manje od 400 stranica Dujmović analizira današnje stanje države ističući da će u slučaju da ova politika dobije još jedan mandat, hrvatska država ostati jedino zemljopisni pojam. Pri kraju knjige nalazi se i poseban tekst pod nazivom „Idealizam kojeg više nema" posvećen Zvonku Bušiću.