Baldacci D. - Hitac

hitacWill Robie, specijalni agent i hladnokrvni ubojica nepogrešivog hitca, čovjek je od najvećeg povjerenja američke vlade. On rješava najteže moguće zadatke i suočava se s najopasnijim državnim neprijateljima, raznim manijacima koji su spremni pobiti tisuće i tisuće nevinih žrtava da bi ostvarili svoje bolesne ideje i opake namjere. Robieju nije nitko ravan… nitko, osim Jessice Reel. Agentice koja je jednako vješta, nepogrešiva i profesionalna u izvršavanju zadataka. Jessica je ubojita kao i Robie. Problem je u tome što se odmetnula i prešla na drugu stranu. No koja je strana uopće prava?

To će pitanje početi mučiti Robieja koji je dobio zadatak da eliminira Jessicu.
„Vraški napeto i nabijeno akcijom… još jedno vrhunsko ostvarenje ovog majstora žanra.“ Examiner.com

„Rasplet romana držat će vas još dugo u nevjerici.“ Washington Post