Cave S. i Fertleman C. - Pametno dijete

Pametno dijete web100 IDEJA ZA IGRU KOJA ĆE POTAKNUTI RAZVOJ VAŠEG DJETETA

Igranje s vašim djetetom već od rođenja ključan je dio njegova ili njezina razvoja, pa trebate biti pametni kako biste dobili ono najbolje od vremena koje provodite igrajući se. Svaka aktivnost u knjizi „Pametno dijete“ odabrana je ili osmišljena zbog pozitivnih učinaka koje ima na razvoj. Jeste li znali da klasična igra „kuu-kuc“ može olakšati strah od odvajanja? A da jednostavno puhanje mjehurića od sapunice pomaže razvoju govora, obogaćuje rječnik, vježba brojenje i smiruje?

Novinarka Simone Cave i savjetnica pedijatrica Caroline Fertleman, obje majke troje djece, pišu iz osobnog iskustva i na temelju najnovijih istraživanja o tome kako kreativno igranje utječe na djetetov razvoj.Dakle, sada možete biti pametan roditelj i imati pametno dijete!