Kempton, S.- Meditacija

1359975656 MeditacijaMSally Kempton poznata je podjednako po sposobnosti da povede učenike u duboko stanje meditacije i po daru da jogičku mudrost učini primjenjivom u svakodnevnom životu. Bivša svami ili redovnica, mnogo je godina živjela i učila s prosvijetljenim indijskim učiteljima i obučena je u tradiciji kašmirskog šaivizma. Stalna je kolumnistica u Yoga Journalu i vodi radionice i duhovne treninge u SAD-u i Europi.Meditacija je poput ljubavne veze s vlastitim najdubljim bićem. O tome govori Sally Kempton, oslanjajući se na svoje četrdesetogodišnje iskustvo učiteljice i meditantice, te nas uči kako se povezati sa svojom unutarnjom čežnjom i kreativnom energijom da bismo doživjeli sve blagodati meditacije. Nježnom mudrošću i suosjećanjem pomaže nam istražiti dubok i tajanstven unutrašnji krajolik srca, uma i tijela.