Kenner, J.- Preklinjem te

Res t stilus-anotacija-21-07Obećao mi je da ćemo zajedno rušiti sve granice - a ja sam željela doći do ruba. Moj cijeli život bio je prijevara, podvala, laž. Rođena sam kao prevarantica, odgojena u uzbuđenju da glumim nekoga tko nisam. Moje pravilo je bilo: nikome ne dopuštaj da ti se previše približi - sve dok me Cole August nije odlučio razoružati, i nemoguće mi je držati se daleko od njega. Cole je opak, seksi, i ustrajno odan, ali njegove su tajne mračne i ožiljci duboki. Malo se koja žena može nositi s njegovom prošlošću, ili istinom iza njegovih agresivnih zahtjeva. Ali nešto u njemu me priziva - a naša žudnja je igra koju moram igrati. Znam da je opasan. Sam njegov dodir znači nevolju.
No, što je strast bez malčice rizika?