Hofler, H.- Vježbe opuštanja za ramena, čeljust i zatiljak

Res t vjezbe-opustanja-za-ramena-celjust-i-zatiljakNapet iz navike?Zatiljni i rameni mišići, ali prije svega mali čeljusni mišići, stvarni su stresni mišići. Oni posebno brzo i burno reagiraju na opterećenja. Posljedica toga su bolovi. Tinitus, vrtoglavica, bolovi u licu, noćno škripanje zubima ili tegobe s kralježnicom ili zdjelicom – uzročnik svim ovim tegobama također mogu biti napeti čeljusni i zatiljni mišići. Prepoznajte fascinirajuće međuovisnosti.Opuštanje godi i čini lijepim Osjećati se posve ugodno, biti bez bolova i dobro izgledati, sve je to zapravo veoma lako. Heike Höfler, koja je „izmislila“ gimnastiku lica, nudi Vam deset specifičnih nizova vježbi, koje su posebno prilagođene za vježbanje zatiljka i čeljusti. Masaže, vježbe opuštanja i disanja možete neprimjetno izvoditi kod kuće ili u uredu i tako postići sveobuhvatnu opuštenost.