Baldacci D.- Meta

meta-279x432Will Robie i Jessica Reel najubojitiji je par američkih agenata. Chung-Cha najubojitija je sjevernokorejska agentica. Slobodu je zaslužila tako da je ubila svoju obitelj u zloglasnom Logoru 15, poznatom pod imenom Yodok. Njihove će se putanje u jednom trenu ukrstiti.

Sjevernokorejski general Pak, koji je radio za američku obavještajnu službu, razotkriven je i smaknut. Taj slučaj traži odmazdu. Sjeverni Korejci pokušat će udariti ondje gdje je Amerika najosjetljivija. S druge strane, američki predsjednik angažira Jessicu i Robieja u nemogućoj misiji – izvlačenju generalove obitelji iz pakla Yodoka. I dok Jessica i Robie planiraju akciju u Sjevernoj Koreji, Chung-Cha stiže u Ameriku i uspostavlja kontakte sa svojom špijunskom mrežom. Pred njom je zadatak zbog čijeg će izvršenja steći vječnu slavu u domovini.