Kelly, R. - Šetnja sunčanom stranom

on Ponedjeljak, 19 Veljača 2018. Posted in Noviteti

Kelly, R. - Šetnja sunčanom stranom

Šetnja sunčanom stranom nudi 52 savjeta, oruđa i pozitivnih ideja (jednu za svaki tjedan u godini) koje ce vas voditi kroz godišnja doba i pomoći vam da se bolje nosite s pritiscima svakodnevnog života.

U dnevniku koji obuhvaća godinu dana, Rachel Kelly dijeli strategije koje su njoj pomogle da ostane smirena i sretna nakon što je prevladala depresiju. Neki od koraka koje predlaže povezani su uz određena iskustva i događaje, kao što su blagdani, drame na radnom mjestu i ispiti njezine djece; drugi su korisni u svako doba. Ovo je doista idealna knjiga u koju treba uroniti kad god vas obuzme neraspoloženost.
Napisana sigurnim, razgovornim stilom i sjajno ilustrirana crtežima Jonathana Pugha, karikaturista Daily Maila, Šetnja sunčanom stranom bit ce vam stalna družica i podrška u svim usponima i padovima.