VILLOLDO A. :ČETIRI UVIDA - MUDROST, MOĆ I MILOST ČUVARA ZEMLJE

m 82969U ovoj knjizi nalaze se učenja koja čuvaju tajna društva Čuvara Zemlje, vračevi-iscjelitelji dviju Amerika. Četiri uvida govore o tome da je sve stvoreno - ljudi, kitovi pa čak i zvijezde - načinjeno od svjetlosti koja se očituje kroz moć namjere. Čuvari Zemlje služili su se uvidima za iscjeljivanje bolesti, uklanjanje emocionalne patnje pa čak i za izgradnju novih tijela koja stare i iscjeljuju se na drukčiji način. Prvi uvid uči vas kako se osloboditi emocionalnih rana iz svoje prošlosti, na istina način kao što zmija odbacuje kožu: sve odjednom. Poučava činjenici da vi niste svoja priča ni svoja povijest, nego junak vlastitoga života. Drugi uvid upućuje vas u to kako nadići strah, ljutnju i uvesti u život milost. Treći uvid pokazuje vam kako se iskoračuje izvan vremena, u beskonačnost, da bi se stanja popravila prije negoli se pojave te tako iscijelila sudbina.