Ahern C. - Godina u kojoj sam te upoznala

godinaNovi prijevod kraljice ljubavnih romana – autorice čiji se romani prevode na više od 45 jezika, prodani su u više od 25 milijuna primjeraka, a poznati su nam i po hit ekranizacijama – priča je o Jasmine, mladoj ženi kojoj se nakon što izgubi posao čini kao da je izgubila – sve. Život joj se dotad vrtio oko posla i voljene sestre Heather. Odjednom njezina kuća i vrt, koji je jedva uočavala, te susjedi, koje tek treba upoznati, postaju njezin svijet, a otkaz samo novi početak za Jasmine. U godini koja je pred njom Jasmine uči o sebi i drugim ljudima više nego što je ikad sanjala da hoće, a ponekad se neka prijateljstva sklapaju na najmanje očekivanim mjestima… Godina u kojoj sam te upoznala topla je, ljupka, inspirativna, nadasve romantična i pozitivna priča koja je osvojila vrhove top-ljestvica najprodavanijih knjiga, ali i nagradu za najbolji popularni irski roman godine.