Virtue, D.- Anđeoska terapija

andjeoska-terapija-279x423Poruke iscjeljenja za svako područje vašeg života
Život Doreen Virtue potpuno se promijenio nakon čudesnog susreta s anđelima. Nakon tog prosvjetljujućeg iskustva Doreen im se redovito obraća za pomoć i savjet. Na njezine molbe anđeli odgovaraju jasnim porukama punim ljubavi. Anđeoske smjernice snažno su utjecale na njezin psihoterapeutski rad:
Počela sam pomagati svojim pacijentima da čuju vlastite anđele. Ubrzo sam shvatila da iscjeljujuća moć anđela premašuje bilo koji oblik terapije koji je osmislio čovjek, a s kojim sam se dosad susretala. Anđeli nam nose divne darove od Boga.
U Anđeoskoj terapiji Doreen prenosi poruke, utjehe i smjernice Kraljevstva anđela koje će vam pomoći da se suočite s osjećajima poput depresije, krivnje i srdžbe, s problemima vezanima uz karijeru, ljubavne veze, roditeljstvo i još mnogo toga.
„Kraljica anđeoske terapije.“ Daily Mail