Meacham, L. - Nošeni vjetrom

m 101824Nakon pogibije roditelja jedanaestogodišnja Cathy Benson doživljava emocionalni šok. Njezino raskošno djetinjstvo u Kaliforniji zamijenit će skromno odrastanje uz baku Emmu u provincijskom gradiću Kerseyu u kojem je američki nogomet najvažnija stvar na svijetu. Odmah je pod zaštitu uzimaju najveće školske zvijezde John Caldwell i Trey Don Hall. Ubrzo se između njih razvijaju prijateljstvo i ljubav koji će im odrediti budućnost. Priča prati njihove životne putove sve do trenutka kada se ponovno susreću u Kerseyu kao četrdesetogodišnjaci. Meacham piše čarobnim stilom koji će u potpunosti osvojiti naklonost čitatelja. Dirljiva priča, nezaboravni likovi i neočekivani obrati čine ovaj roman pravom književnom poslasticom.