Casey, J.- Nestali

Nestali web velikaPriča je ispričana iz perspektive Sarah, nastavnice engleskog jezika u gradiću nedaleko od Londona, čiji je brat Charlie nestao prije 16 godina.

Glavnina priče događa se u sadašnjosti, a počinje nestankom Jenny, 12-godišnje djevojčice iz Sarinog razreda. Povučena i introvertirana Sarah duboko je pogođena tim događajem, ne samo zato što je nestala njezina učenica već i stoga što taj događaj izbacuje na površinu potisnuta sjećanja i emocije povezane s nestankom njezina brata Charlieja. Činjenica da nikad nisu saznali što mu se dogodilo razorila je Sarinu obitelj, pretvorivši njezinu majku u alkoholičarku koja je sobu svojeg nestalog sina pretvorila u hram.

Da užas bude veći, upravo Sarah dan nakon Jennyenog nestanka pronalazi njezino izudarano tijelo u šumi blizu svoje kuće. Sarah biva uvučena u policijsku istragu i medijsku histeriju, postavši i sama osumnjičenom.