Wood, D.- Izrada nakita i modnih dodataka

Izrada-nakita-i-modnih-dodatakaNaučite izrađivati jedinstven nakit i modne dodatke koji će izgledati uistinu stručno izrađeno. Ovaj opsežan vodič za primjenu stotina tehnika uzlanja i pletenja, uključujući makrame, kumihimo i pletenje pletenica, prepun je fotografija koje prikazuju korake postupka te uputa, tako da je čak i najsloženije tehnike lako slijediti.

U ovoj je knjizi objašnjeno kako načiniti zadivljujuće, jedinstvene komade nakita dodajući perle te koristeći različite tipove uzice i žice kako biste postigli sjajan efekt.Obuhvaća 12 postupno objašnjenih projekata kako biste mogli odmah započeti, ali i još mnogo ideja za brze projekte, kako biste mogli uvježbavati upravo naučenu tehniku.