Williamson M. - Povratak u ljubav

povratakuPovratak u ljubav je megauspješni vodič o duhovnosti u kojem Marianne Williamson s nama dijeli svoja razmatranja iz “Tečaja čuda” i svoje shvaćanje uloge
ljubavi u potrazi za unutarnjim mirom.

Autorica otkriva kako svatko prihvaćanjem Boga i svakodnevnim izražavanjem ljubavi može postati čudotvorcem. Bez obzira jesu li naše duševne boli u području odnosa, posla ili zdravlja, pokazuje nam kako je ljubav moćna sila i ključ unutarnjeg mira. Prakticiranjem ljubavi možemo ispuniti svoje živote i istovremeno za svoju djecu stvarati mirniji svijet ljubavi.

"Ova knjiga Marianne Williamson je klasik. Ona nam elegantnom jednostavnošću otkriva da ljubav nije tek nešto što osjećamo, već i duboka istina u srcu stvaranja."

Deepak Chopra

"Kada sam prvi puta čitao Povratak u ljubav, doslovno sam se oduševljavao dok sam upijao uvide Marianne Williamson. Otad sam na tisuće primjeraka podijelio ljudima širom svijeta. I danas mi je ta knjiga pravo blago, a Marianne je svjetlost koja preobražava ovaj svijet. Zavoljet ćete ovu knjigu, to jamčim."

Wayne Dyer