Likovna radionica "Plakat za Iločku berbu grožđa" i dodjela nagrada

u Ponedjeljak, 05 Rujan 2016. Objavljeno u Novosti

Tradicionalna likovna radionica, koja se održava povodom 49. Iločke berbe grožđa u suradnji Gradske knjižnice i čitaonice Ilok i TZ Grada Iloka pod vodstvom profesorice Kristine Hrubrik, mr.art. i ove godine je privukla veliki broj djece (34 učenika). Tema ovogodišnje radionice je bila "Plakat za Iločku berbu grožđa", a likovnom tehnikom kojom su se koristili su flomasteri.

Učenici su bili podijeljeni u dvije skupine i to učenici od 1.-4. razreda i 5.-8. razreda. Tročlana komisija koja je izabrala dva najbolja rada je Ivica Miličević (TZ Grad Ilok), Renata Banožić (ravnateljica Gradske knjižnice i čitaonice Ilok)) i Kristina Hrubrik (voditeljica likovne radionice). Nakon proglašenja pobjednika podijeljene su zahvalnice svim sudionicima radionice.
Najbolji crtež  u mlađoj skupini od 1.-4. razreda je rad učenice LORENE CEROVSKI.
Najbolji crtež  u starijoj skupini od 5.-8. razreda je rad učenika MARKA ROSO.