Brodesser-Akner, T. - Fleishman je u nevolji

on Četvrtak, 04 Veljača 2021. Posted in Noviteti

Brodesser-Akner, T. - Fleishman je u nevolji

Nedavno razvedeni liječnik Toby Fleishman odjednom se, u svojoj četrdeset prvoj godini, našao okružen ženama koje ga žele i kojima ne smeta njegova visina, te će ga spremno odvesti u krevet nakon samo nekoliko klikova na mobilnoj aplikaciji. Nakon trinaest godina braka, ovo je sasvim nov način života u kojem još samo njegova djeca zauzimaju posebno mjesto. Međutim, Tobyjev novi život potpuno se promijeni jednog jutra kad njegova bivša supruga Rachel ostavi djecu u njegovu stanu i nestane. Toby ne zna kamo je otišla jer ne odgovara ni na pozive ni poruke. I dok Toby očajnički pokušava saznati što se dogodilo s Rachel, istodobno žonglirajući između posla i očinskih dužnosti, prisiljen je sagledati stvarne razloge raspada svog braka. Je li priča koju je cijelo vrijeme govorio sam sebi doista istinita?