Hunter, G. - Mi koji smo preživjeli

on Četvrtak, 12 Studeni 2020. Posted in Noviteti

Hunter, G. - Mi koji smo preživjeli

Godina je 1939. Tri generacije obitelji Kurc pokušavaju živjeti uobičajenim životom unatoč sve težim prilikama s kojima se kao Židovi suočavaju. Ipak, ratna stvarnost i njih baca u vjetar pa moraju pronaći svoj put do slobode na razorenom kontinentu. Utemeljen na nevjerojatnoj i istinitoj priči koja seže od prijeratnih pariških džez-klubova sve do sumornih sibirskih gulaga i prati članove obitelji Kurc kao izbjeglice, zatočenike i borce, roman Mi koji smo preživjeli svjedoči o spoznaji da čak i u najmračnijim vremenima ljudski duh može pronaći način da preživi, pa čak i pobijedi. Georgia Hunter otkrila je da potječe iz obitelji koja je preživjela holokaust. Roman Mi koji smo preživjeli nastao je iz autoričine želje da ispriča nevjerojatnu priču svoje obitelji. Njezina internetska stranica, georgiahunterauthor.com, pruža dublji uvid u opsežno istraživanje koje je autorica poduzela u stvaranju svoje knjige. Georgia Hunter živi u Connecticutu.