Jenkins Reid, T. - Dok nas brak ne rastavi

on Srijeda, 17 Studeni 2021. Posted in Noviteti

Jenkins Reid, T. - Dok nas brak ne rastavi

Autorica "Sedam muževa Evelyn Hugo" i "Daisy Jones i Šestorka" donosi dirljivu priču o modernom braku, snazi obiteljskih odnosa i neobičnoj godini u kojoj jedna odvažna žena istražuje to dvoje. Poslije jedanaest zajedničkih godina, Lauren i Ryan u ustajalom su braku koji je pred raspadom. Nekoć ludo zaljubljeni, više nisu sretni i jedva se podnose. I zato smišljaju nekonvencionalan plan – razdvojit će se na godinu dana i potražiti način da opet ožive ljubav i strast. Narednih 365 dana vrijedit će samo jedno pravilo: neće se ni čuti ni vidjeti. Sve ostalo im je dopušteno. Nakon prvotnog šoka Lauren se otiskuje na put samospoznaje i ubrzo shvaća da njezina obitelj i prijatelji imaju drugačiju predodžbu o braku i monogamiji. Njihov utjecaj, kao i mnogobrojni izazovi života bez Ryana te vlastita duboka preobrazba promijenit će Laurenina uvjerenja o ljubavi i vjernosti. "Dok nas brak ne rastavi" istodobno je humoristično i potresno, brutalno iskreno štivo o složenosti odnosa koji našem životu daju smisao. Nadasve, to je priča o paru zarobljenom u dobro znanoj igri navika i zamjeranja, ali spremnom pronaći novi put do sreće.