MARKHAM, L.- Smiren roditelj, sretna braća i sestre kako spriječiti svađe i odgojiti prijatelje za cijeli život

on Četvrtak, 01 Prosinac 2022. Posted in Noviteti

Popularna stručnjakinja za roditeljstvo dr. Laura Markham prikupila je brojnu i vjernu publiku diljem svijeta zahvaljujući svom jednostavnom, pronicljivom pristupu koji uvažava emocionalnu vezu između roditelja i djeteta. Međutim kao što svaki roditelj više od jednog djeteta zna, čak je i najangaži-ranijem roditelju izazovno održati sklad i povezanost među svojom djecom kada su natjecanje, različiti temperamenti i iritacija na visokoj razini.

U ovom dugo iščekivanom vodiču dr. Markham predstavlja jednostavne, ali moćne načine za rješavanje svađa i stvaranje veze pune ljubavi i podrške između braće i sestara.
Knjiga Smireni roditelji, sretna braća i sestre predstavlja znanstveno utemeljene praktične savjete o stvaranju duboke povezanosti sa svakim djetetom te uspostavljanju obiteljske kulture pune ljubavi, koja potiče smijeh i minimalizira svađe. Djeca na taj način uče vještine rješavanja sukoba te vježbaju upravljanje vlastitim emocijama.