MAY, K. - ZIMA U NAMA

on Četvrtak, 22 Prosinac 2022. Posted in Noviteti

Kako pronaći unutarnju radost i kad je sve oko nas sumorno. Intimna knjiga prepuna novih uvida koja nam otkriva kako se brinuti o sebi i opet se uspraviti kad nas život baci na koljena. Katkad nam život izmakne iz ruku: nepredviđeni događaji poput iznenadne bolesti, smrti voljene osobe, prekida veze ili gubitka posla mogu nas posve izbaciti iz tračnica. Takva razdoblja iskoraka iz uobičajenog toka života usamljenička su i neočekivana. U svojoj dojmljivoj osobnoj ispovijesti, prožetoj pričama iz književnosti, mitologije i svijeta prirode, britanska spisateljica Katherine May poziva nas da promijenimo način na koji se odnosimo prema teškim razdobljima u svome životu, dijeleći s nama smjernice za preobrazbu takvih životnih razdoblja, onih zima u nama što prethode pojavi novoga godišnjeg doba, novog života. Knjiga Zima u nama dirljiva je i utješna meditacija o razdobljima života provedenima u mirovanju, trenucima kad se povlačimo iz svijeta da se oporavimo od životnih udaraca. Katherine M...