NUGENT, L. - NEOBIČNA SALLY DIAMOND

on Srijeda, 31 Svibanj 2023. Posted in Noviteti

Sally Diamond ne može shvatiti što je tako neobično u tome što je učinila.

Samo je poslušala što joj je otac bio rekao, a to je da ga iznese sa smećem kad umre.
Točno je to i napravila, stoga ne može shvatiti zašto se zbog tog čina našla u središtu pažnje medija, policije i javnosti. A još manje može shvatiti zašto sve toliko zanima njezino rano djetinjstvo.
Povučena Sally ubrzo će otkriti zastrašujuću istinu, ali istovremeno će prvi put zakoračiti u vanjski svijet, sklopiti prijateljstva, donijeti velike odluke i naučiti da ljudi ne misle uvijek ono što govore.
No tko je muškarac koji je prati s druge strane svijeta? I zašto je novi mještanin opsjednut njome?