Sebag Montefiore, S. - Pisma koja su promjenila svijet

on Utorak, 16 Ožujak 2021. Posted in Noviteti

Sebag Montefiore, S. - Pisma koja su promjenila svijet

Ova izvanredna pisma sežu od antičkih vremena do današnjih dana, a obuhvaćaju širok raspon tema ‒ od ljubavnih pisama do poziva na oslobođenje, od objava ratova do razmišljanja o smrti. Neka su intimna i dirljiva, a neka skandalozna i zla. Pisma koja su promijenila svijet oživljavaju prošlost, obogaćuju sadašnjost i osvjetljavaju put u budućnost.

Otkrijte što su o vremenu u kojem su živjeli pisali Mahatma Gandhi, Napoleon Bonaparte, Katarina Velika, Frida Kahlo, Nelson Mandela, Wolfgang Amadeus Mozart, Josif Visarionovič Staljin, Henrik VIII., Marija Terezija i mnogi drugi.